Navigáció

Pimper_Laszlo -
Labdarúgó-tornát nyertünk!!!

A százhalombattai FER TĂ»zoltóság és Szolgáltató Kft. elsõ ízben 2017-ben szervezte meg a környezõ tĂ»zoltóságok kispályás labdarúgó tornáját, melyen a szervezõk mellett az érdi, a szigetszentmiklósi és a székesfehérvári hivatásos tĂ»zoltóparancsnokságok csapata vett részt.

A hagyományteremtõ szándékkal életre hívott tornára idén a martonvásári Tóth Iván Sportcsarnokban került sor. A június 2-i rendezvényen a székesfehérvári hivatásos tĂ»zoltók távolmaradása okán, „beugróként” vett részt a Martonvásári Önkéntes TĂ»zoltó Egyesület – utolsó napokban megszervezett – csapata. A három Pest megyei hivatásos, illetõleg fõfoglalkozású tĂ»zoltóság mellett egyetlen önkéntesként és egyben Fejér megyét képviselõ egységként vettünk részt a nagyon jó hangulatú tornán.

A körmérkõzéses megmérettetésen elsõ ellenfelünk a FER TĂ»zoltóság volt, akikkel nem bírt az elsõ ízben együtt játszó tagjainkból szervezett focicsapatunk, és 3:1 arányban alul maradtunk.

A vereség nem törte meg a Marton ÖTÉ-t, sõt a következõ két mérkõzés során keményen küzdöttünk és nyertünk. Elõször az Érd Hivatásos TĂ»zoltóság csapatánál bizonyultunk 1:0 arányban jobbnak, majd a Szigetszentmiklós HTP csapatát gyõztük le 4:1-re.

A végsõ helyezésünk a torna utolsó perceiben dõlt csak el: Az Érd HTP és a FER közötti küzdelmes zárómérkõzés 1:1-es végeredményének köszönhetõen a szervezõ százhalombattaiak a második helyen maradtak és nem elõztek meg bennünket a tabellán.

MARTON ÖTE csapata elsõ helyezést ért el!

Második helyen a szervezõ FER csapata végzett egy gyõzelemmel és két döntetlennel, maga mögé utasítva a két döntetlennel és egy vereséggel harmadik helyezett érdi tĂ»zoltókat.

A torna gólkirálya is csapatunkból került ki: Orosz Vilmos három góllal zárta a körmérkõzés-sorozatot. További gólszerzõink: Nagy Dániel 2 góllal, míg Nagymáthé Richárd 1 góllal járult hozzá csapatunk sikeréhez.

Lelkes szurkolóink által támogatott csapatunk további tagjai: Molnár Balázs (kapus), Molnár Krisztián, Molnár Krisztián Bence, Nagymáthé Norbert, Pimper Máté.